Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet do přírody busem

8. 4. 2009

Panička to tu trochu zanedbává, potvůrka. To já jí za to kousnu.

Bylo krásné počasí a tak jsme v sobotu vyrazili. Panička našla nějakou zelenou plochu na mapě, tak jsme jí šli hledat. No s mírnými obtížemi našli, ale byl to les jenže naštěstí před ním byla krásná zelená louka, lidé už na ní leželi. Tak jsme rozložili deku a šlo se hrát si.Lítala jsem, hajinkala, papala. No užívala jsem si to. Jen mě bylo líto, že to pak skončilo, muselo se domů, stmívalo se.

Nejlepší jsou stejně procházky, seznámím se s hafo pejsky, dnes ráno například s labradorem a retrívrem. Včera s maličkým maltézáčkem, jen jsem koukala když si páníčkové jeho a moje povídali a on povídal, že s ní lítá rogalem za kačenama. Páni!!A já zase dávám zabrat holubům, ošklivým ptákům. Jednou posrali i paničku, a to jsme normálně šli. No bylo jí do pláče no..

Moc se těším na další výlety, páníčky mi jich slibují víc. Tak uvidím. Moc se mi líbilo běhat za lítacím talířem, je sice větší než já, ale to mi neva. Horší je to, že se mi do textilu vždycky zahryzly zoubky a už nešli ven. Takže povel Pusť vyplynul na nic:0)

Postupně zase zarůstám a už prý i připomínám jorka...jupí...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář