Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psí život je nuda

6. 3. 2009

Dlouho jsem se neozvala, taky mi dalo práce paničku k tomu dokopat:) Žiju si spokojený psí život, akorát trochu nuda. Přeci jen je toho málo co se děje nového. Pravidelné procházky ráno, odpoledne i večer a setkávání se s novými kamarády.

To tuhle jsme šli a stejnej pejsek jako já, i velikostně šel oproti, a já si čuchla a normálně mě kousnul. Jsem kníkla a odběhla, mě nebude nikdo okusovat no ne?! Jinak se očuchávám s ostatníma normálně, někdo mě i ignoruje, já se ženu a oni s klidem ledový královny odejdou pryč..tss. Kolikrát na mě i někdo vrčí, samo že si to nedám líbit a vrčím a štěkám taky, já ale jen tak ze srandy. Hm, ale oni moc ne no. Jednou jsme šli na začátku týdne z knihovny a najednou k nám přiběhl takový velký pes. Holčina ho neměla ani na provázku. Furt jen křičela Franto! ale pes jí neposlouchal, ještě šla kolem čivava. Tamten pes byl rotvajler, řikala mi pak panička. Nechtěl nám ublížit, jen se očuchat. A stejně mám hezčí jméno než on...obyčejný Franta:)

Žiju si klidným psím životem i v tom smyslu, že když páníčci ráno odejdou, tak bud zlobím, za což teda moc pochvaly odpoledne nesklidím, nebo spinkám:0) Je toho tedy dost no. Musím stíhat všechno..Navíc už jsem si i navykla na koupání, trochu ještě bojuju, ale dá se to. Venku je pravidelně mokro a špína a já jsem jako prasátko. Proto mne odchytnou rovnou přede dveřmi a šoupnou do vany. Nepoužíváme zatím šampon, jenom vodičku a buď oschnu sama, nebo fénujeme. To se mi moc nelíbí, ale co se dá dělat. Hm a taky mi zase spadli ouška.:0)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář