Jdi na obsah Jdi na menu
 


Očkování

3. 4. 2009

Včera jsem jela prve busem bez taštičky, seděla jsem páníčkům na klíně..Jů, to bylo něco jinšího. Jeli jsme hoodně daleko, no ale v té budově to páchlo. Fuj, ani se mi tam nechtělo. Ale donesli mne tam. Čekali tam už jiní lidé s pejsky. Nejvíc se mi líbil maličký bílý maltézáček. Kdybysme se potkali jinde, ráda bych si hrála, ale tady se to nehodilo. Zavolali nás a šlo se. Pani doktorka i sestřička si mne pohladili, nechali se očuchat, pak mne prohmatali a píchli. Chvíli bylo ticho, ale pak jsem spustila brekot. To se dělá píchat mě??A prý mě to čeká ještě za 3 týdny. Ale pak mi páníčci slíbili nejméně rok pokoj...tak to budu jen ráda:)Za odměnu mi koupili sušený plátek masa.Mňam.

Přišli jsme domů, trochu oklikou přes zverimex, a panička mě vykoupala. Pak vyfénovala, no trochu bojovala no..Chtěla jsem jí utéct. Ale pak kartáčem drbání jsem si líbit nechala, to se mi líbí:)

(Holčičku jsme dodatečně se vzteklinou očkovali i na leptospirozu, a jaké bylo moje překvapení, když jsme platili o 200 Kč mín než u toho dřívějšího veta. To jsem až byla šokovaná. Navíc příjemní lidé, přístup. Neustále tam někdo je, bud ve veterinárních hodinách, ale jinak i pohotovostně..Měla jsem radost. A to jsem tu kliniku našla náhodou, že jsem našla rozhovor s jedním lékařů odtamtud v časopise. No prima. )

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář